More
brands
> Home > Career

Career

Pobočka Plzeň

Náplň práce

  • hlavní pracovní náplní servisního technika jsou záruční a pozáruční opravy, instalace, výměny nebo konfigurace koncových zařízení našich zákazníků (PC, notebooky, tiskárny, tablety, mobilní telefony a jiné IT zařízení)
  • správa desktopových MS Windows a kancelářských aplikací
  • spolupráce s ostatními členy servisního týmu
  • spolupráce v projektových týmech

V případě Vašeho zájmu nám zašlete:

  • profesní životopis v českém jazyce
  • profesní životopis v anglickém jazyce
  • motivační dopis

Co od Vás očekáváme?

  • ukončené SŠ vzdělání
  • alespoň 3 roky praxe s prováděním HW oprav IT techniky
  • velmi dobrá orientace v koncových zařízeních, periferiích - HW a SW
  • znalost sítí TCP/IP
  • certifikace Microsoft a výrobců HW výhodou
  • schopnost samostatné práce i práce v týmu
  • profesionalita, odpovědnost, orientace na výsledek a proaktivní přístup
  • časová flexibilita
  • aktivní řidič, ŘP sk. B
  • alespoň mírně pokročilá znalost AJ

Co Vám můžeme nabídnout?

  • perspektivní a zajímavou práci v dynamicky se rozvíjející české IT společnosti
  • vzdělávací tréninky a možnost získání certifikací
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • přístup k nejnovějším informačním technologiím
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity a příspěvky
  • flexibilní pracovní doba
  • jazykové kurzy
  • výhodný nákup HW, SW
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na adrese Hana.Pavlickova@ceskyservis.cz,
případně volejte na tel. číslo +420 724 009 013
Pobočka Zlín

Náplň práce

  • opravy a servis zařízení značky Apple - notebooky, telefony (budeme rádi, když se budete chtít naučit i jiné značky a zařízení)
  • telefonická a e-mailová komunikace se zákazníkem
  • komunikace s kolegy techniky a logistiky

  • min. středoškolské vzdělání technického zaměření
  • schopnost asertivně komunikovat se zákazníkem
  • schopnost aktivně řešit zadané úkoly
  • samostatnost
  • orientace v IT (oblast zn. Apple či jiné)
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • uživatelská znalost MS office
  • znalost AJ na komunikativní úrovni
  • aktivní řidičský průkaz skupiny B

  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Další vzdělávání v oblasti servisu IT
  • Stabilní práci (HPP) ve velké české společnosti
  • Zázemí stabilní akciové společnosti
  • Bonusy/prémie, mobilní telefon, sleva na firemní výrobky/služby, notebook, stravenky/příspěvek na stravování, zdravotní volno/sickdays, firemní akce
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na adrese Helena.Polakova@ceskyservis.cz,
případně volejte na tel. číslo +420 733 143 842
Pobočka Praha - Modřany

Náplň práce

  • přijímání a vydávání servisních zakázek
  • fyzická kontrola přijatých zakázek, kontrola příslušenství v zakázkách
  • přijímání zařízení do servisního systému
  • při výdeji zakázky její kontrola a tisk dokumentů
Místo pracoviště: provozovna Praha

  • pozitivní přístup k zákazníkům
  • příjemný vzhled a vystupování
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • základní znalost angličtiny
  • znalost práce na PC, základní znalost programu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • zájem a znalost v oblasti IT vítána

  • dlouhodobou spolupráci v rámci větší společnosti
  • mladý kolektiv
  • adekvátní platové ohodnocení
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na adrese praha@ceskyservis.cz,