Další
značky
/ Domů / Nabídka volných míst

Nabídka volných míst

Pobočka Praha - Modřany

Náplň práce

Do našeho servisního týmu na pobočce v Praze hledáme příjemného a šikovného kolegu. Náplň práce je následující:
  • zajištění servisu, oprav a údržby HW/SW
  • komunikace se zákazníky, s kolegy techniky a logistiky
  • opravy a technická podpora produktů: notebook, PC, tiskárny, UPS, mobilní telefony

Co od Vás očekáváme?

  • elektrotechnické vzdělání
  • výhodou platné oprávnění dle vyhláška č. 50
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • znalost operačních systémů MS Windows
  • zkušenosti v oblasti IT a spotřební elektrotechniky
  • technická a manuální zručnost
  • trestní bezúhonnost
  • časová flexibilita

Co Vám můžeme nabídnout?

  • zajímavá a kreativní práce s nejmodernějšími systémy
  • stabilní práci (HPP) v mladém a přátelském kolektivu
  • motivační platové ohodnocením a bonusy
  • stravenky a firemní akce
  • jazykové kurzy v prostorách společnosti
Termín nástupu: ihned (dle dohody)
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na adrese sandra.pavlikova@ceskyservis.cz,

Náplň práce

  • přijímání a vydávání servisních zakázek
  • fyzická kontrola přijatých zakázek, kontrola příslušenství v zakázkách
  • přijímání zařízení do servisního systému
  • při výdeji zakázky její kontrola a tisk dokumentů
Místo pracoviště: provozovna Praha

  • pozitivní přístup k zákazníkům
  • příjemný vzhled a vystupování
  • spolehlivost, zodpovědnost
  • základní znalost angličtiny
  • znalost práce na PC, základní znalost programu MS Office (Word, Excel, Outlook)
  • zájem a znalost v oblasti IT vítána

  • dlouhodobou spolupráci v rámci větší společnosti
  • mladý kolektiv
  • adekvátní platové ohodnocení
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na adrese praha@ceskyservis.cz,
Pobočka Brno

Náplň práce

  • Autorizované servisní středisko IT přijme servisního technika pro záruční a pozáruční servis a opravy

Další informace:

  • Místo pracoviště: Brno
  • Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
  • Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
  • Typ smluvního vztahu: Pracovní smlouva
  • Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

  • přehled a orientaci v IT, zájem o opravy IT a elektroniky
  • aktivní zájem o práci, kolektivního ducha
  • loajalitu
  • slušné komunikativní jednání
  • ŘP sk. B, aktivní řidič

  • zázemí stabilní akciové společnosti
  • práce s nejmodernějšími IT technologiemi, moderní pracovní prostředí
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • příspěvek na stravné – stravenky
  • služební automobil i k soukromým účelům
  • služební telefon, notebook atd.
Nástup možný ihned nebo dle dohody.
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím kontaktujte na adrese jiri.silhavy@ceskyservis.cz,