Další
značky
> Domů > O nás

O nás

Společnost Český servis a.s. působí v oblasti servisních služeb již od roku 2007. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat funkční a stabilní logistický systém, díky kterému jsme schopni profesionálně opravit většinu zařízení (počítače, notebooky, tiskárny, servery, ups, televize, mobilní telefony atd.)  ve velmi krátkém čase. Naše certifikovaná servisní střediska Vám po celé České republice zajistí, prostřednictvím našich techniků, odborné, kvalitní a časově flexibilní služby v rámci opravy Vaší elektroniky a výpočetní techniky. Opravujeme zařízení od většiny významných výrobců notebooků, osobních počítačů, tiskáren, záložních zdrojů (UPS), mobilních telefonů, serverů a další techniky.

Český servis a.s. se v oblasti IT služeb především orientuje na hardwarovou podporu výrobců, distributorů a v první řadě uživatelů. Náš Servisní program odpovídá i těm nejnáročnějším potřebám dnešních zákazníků, kteří se maximálně soustředí na svoji hlavní oblast podnikatelské činnosti. K tomu máme bezchybně vybudovanou, provozně spolehlivě zabezpečenou a průběžně rozvíjenou oblast IS/IT. Splňujeme podmínky systému managementu kvality dle ISO 9001:2016.

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti servisu a údržby produktů na poli informačních technologií. Náš 120-členný tým vyškolených specialistů v současnosti realizuje přes 6000 zakázek měsíčně.

Společnost Český servis a.s. chce být společností, ve které funguje certifikovaný a udržovaný integrovaný systém managementu u kterého je neustále sledována jeho efektivnost a zlepšování.

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.