Další
značky
Domů / O nás

O nás

Společnost Český servis a.s. působí v oblasti servisních služeb již od roku 2007. Za tuto dobu se nám podařilo vybudovat funkční a stabilní logistický systém, díky kterému jsme schopni profesionálně opravit většinu zařízení ve velmi krátkém čase. Naše certifikovaná servisní střediska Vám po celé České republice zajistí, prostřednictvím našich techniků, odborné, kvalitní a časově flexibilní služby v rámci opravy Vaší elektroniky a výpočetní techniky.

Český servis a.s. se v oblasti IT služeb především orientuje na hardwarovou podporu výrobců, distributorů a v první řadě uživatelů. Náš Servisní program odpovídá i těm nejnáročnějším potřebám dnešních zákazníků, kteří se maximálně soustředí na svoji hlavní oblast podnikatelské činnosti. K tomu máme bezchybně vybudovanou, provozně spolehlivě zabezpečenou a průběžně rozvíjenou oblast IS/IT.

Nabízíme Vám komplexní služby v oblasti servisu a údržby produktů na poli informačních technologií. Náš 120-členný tým vyškolených specialistů v současnosti realizuje přes 6000 zakázek měsíčně.

Společnost Český servis a.s. chce být společností, ve které funguje certifikovaný a udržovaný integrovaný systém managementu u kterého je neustále sledována jeho efektivnost a zlepšování. 

Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.