Další
značky
> Domů > Služby > Servis konzolí

Servis konzolí

Opravujeme herní konzole

Potřebujete opravit herní konzoli Xbox nebo PlayStation®? Pozáručně opravujeme konzole PlayStation® od SONY a Xbox od Microsoft. Servisní specialisté mají dlouholeté zkušenosti s herními konzolemi, ale i s další výpočetní technikou. Procházejí pravidelným proškolováním a při servisu a opravách konzolí využívají originální nebo kompatibilní díly, aby oprava konzolí PlayStation® nebo Xbox proběhla pro zákazníka co nejefektivněji.  

Servis a opravy pro herní konzole značek:


servis konzolí Xbox
 

servis herních konzolí Playstation

 
Jak s konzolí PlayStation®nebo Xbox do servisu

Herní konzoli můžete do servisu osobně doručit v pracovní době nebo ji můžete zaslat. Seznamte se s našimi servisy, kde si můžete nechat opravit třeba i notebooky (ntb) a počítače (PC). Požadavky na opravu konzole můžete předem probrat na telefonní lince 800 111 155. 
  
Nehodí se Vám k nám jezdit? Herní konzoli si pak můžeme přímo od Vás sami vyzvednout. Stačí, když vyplníte objednávku svozu na našem webu a my se o další postaráme. Náš dopravce si u Vás po dohodě herní konzoli vyzvedne a zpátky Vám ji opravenou zašleme zpět nebo si ji vyzvednete v naší pobočce sami. Vyplňte svozový formulář online .  
 
Osobně do servisu Do servisu doručovací službou Svezeme do servisu od Vás sami

Osobně

Doručovací služba

Svoz

 

Co opravujeme

Jsme autorizovaný servis. Kromě herních konzolí Xbox a Playstation poskytujeme servis pro notebooky, počítače, mobilní telefony, tiskárny, UPS a další techniku. Naši servisní specialisté ročně opraví tisíce zařízení, sledují trendy a celý náš provoz je certifikován výrobci - našimi partnery, a to i s ohledem na normu ISO 9001, kterou servisy splňují.

Obrátit se na nás můžete s každou závadou. Nejčastější závady konzolí nebo požadavky na servis jsou třeba:
  • herní konzole hlásí chybu systému,
  • konzole vydává divné zvuky, 
  • je třeba vyčistit konzoli,
  • konzole se během hraní přehřívá,
  • potřebujete zvětšit paměť

Servis poskytujeme koncovým zákazníkům, ale i pro firmy či podnikatele. Vyberte si pro Vás nebližší servis.

Jak servis probíhá

Při osobním předání servisní zakázky s Vámi náš přebírající technik:
  • projde Vaše požadavky,
  • zaeviduje do systému popis závady nebo požadavky na servis,
  • konzoli převezme a vydá Vám potvrzení o převzetí přístroje do opravy.
Následně ve specializovaném pracovišti provedou technici diagnostiku závady konzole a dle návrhu řešení stanoví finální cenu opravy. Nabídku Vám sdělíme a Vy se rozhodnete, zda chcete konzoli opravit. Většinou se jedná o cenu, s jejímž odhadem Vás přebírající technik seznámí již při převzetí zařízení do opravy.
 
 
Když Vám budou podmínky opravy vyhovovat, bude v nejbližší době zahájena oprava konzole. Diagnostika je v takovém případě zdarma. V případě, že bude oprava pro Vás již nerentabilní a nebudete ji požadovat, nebude servisní zakázka dále realizována a Vy si herní konzoli vyzvednete. V takovém případě je za práce na diagnostice účtována cena dle platného ceníku.
Během opravy můžete online sledovat stav opravy prostřednictvím našich webových stránek. O ukončení opravy jste informováni na mailovou adresu nebo telefonem.
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.