Další
značky
> Domů > Služby > Servis mobilních telefonů

Servis mobilních telefonů

Profesionální opravy mobilních telefonů

Poskytujeme záruční i pozáruční opravy mobilních telefonů, a to těch "chytrých" i klasických. Jsme autorizovaný servis mobilních telefonů iPhone (Apple) i mnoha dalších značek. Poskytujeme i profesionální servis pro mobily značky Samsung, Huawei a HONOR.
 

Odborné opravy mobilních telefonů

Potřebujete pro Váš mobil odborný záruční či pozáruční servis? Oprava mobilů je naše vášeň! Naši specialisté procházejí pravidelnými školeními a profesionálně opraví mobilní telefony tak, aby byl zákazník s výsledkem opravy spokojen. 
 • Klademe důraz na kvalitu oprav mobilních telefonů
 • Rychlost opravy, a to nejen nejen mobilních telefonů, je pro nás důležitá
 • Zákazníci mohou sledovat stav opravy mobilů stejně jako jiných zařízení (notebooků, tiskáren, počítačů atd.) online.
 • V některých případech nabízíme po dobu opravy telefonu náhradní mobilní telefon
 • Poskytujeme poradenské služby k mobilním zařízením

Servis mobilních telefonů pro občany i firmy

Zajímá nás opravený mobil a zákazníkova spokojenost. Je jedno, zda mobil používá firma pro podnikání, nebo uživatel pro soukromé použití. Každému uživateli mobilního telefonu poskytneme profesionální služby a odborný servis.
 

S čím Vám servis pomůže?

Servis řeší každý den mnoho závad, a to pro záruční či pozáruční servis mobilů. Naši technici dokáží v zásadě opravit každou závadu mobilního telefonu. Pro lepší představu šíře servisního záběru uvádíme jen některé nejčastější:

 • nefunguje nabíjení telefonu
 • prasklý nebo jinak rozbitý displej telefonu
 • telefon zamrzá během hovoru
 • mobil spadl do vody
 • zkreslený zvuk telefonu nebo ozvěna v něm
 • přístroj nenačítá SIM kartu

Servisní specialisté Vám také mohou třeba jen pomoci smazat data v mobilu, zaktualizovat sofware telefonu nebo zazálohovat data. Rádi také zákazníkům poradí v tom, jak se o mobilní telefon starat, aby sloužil uživateli co nejlépe.  

Jak do servisu?

Váš mobilní telefon do servisního střediska můžete doručit osobně v pracovní době nebo jej můžete zaslat. Máme pobočky po celé ČR. Zde je seznam servisů mobilů. Detaily také můžete předem telefonicky konzultovat na telefonní lince 800 111 155.  

Váš mobilní telefon si můžeme přímo od Vás odvést do servisu sami. Stačí, když vyplníte objednávku svozu na našem webu a my se o další postaráme. Svozová služba si vyzvedne mobil po dohodě s Vám přímo u Vás a zpátky opravený buď opět odveze nebo si ho vyzvednete v naší pobočce sami. Vyplňte svozový formulář online a my servis zařídíme. 


Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.