Další
značky
/ Domů / Služby / Servis notebooků

Servis notebooků

Záruční i pozáruční opravy notebooků

Poskytujeme záruční i pozáruční servis a opravy notebooků od mnoha předních světových výrobců. Oprava a servis notebooků pro notebooky značek Apple (MacBook), Lenovo (ThinkPad), HP, Dell, Acer a Asus. Naši technici mají dlouholeté zkušenosti, jsou pravidelně proškolováni, využívají originální díly a využívají profesionální podmínky našich servisních míst rozmístěných po celé České republice. 

Servis a opravy pro notebooky značek:

Servis mobilů iPhone

notebooky Lenovo

Opravy notebooků Asus

Servis pro notebooky Acer Opravy notebooků HP notebooky Dell

Jak do servisu

Notebook můžete do servisu doručit v pracovní době osobně nebo ho můžete zaslat. Naše servisní provozovny máme po celé ČR.
Zde je seznam servisů notebooků. Detaily je dobré třeba předem telefonicky konzultovat na telefonní lince 800 111 155. 
  
Notebook si můžeme přímo od Vás odvést do servisu sami. Jednoduše vyplníte objednávku svozu na našem webu a my se o další postaráme. Dopravní služba si u Vás po dohodě vyzvedne notebook a zpátky Vám ho opravený zašleme zpět nebo si ho vyzvednete v naší pobočce sami. Vyplňte svozový formulář online a my servis zařídíme.  
 
Osobně do servisu Do servisu doručovací službou Svezeme do servisu od Vás sami
 

Co opravujeme

Jsme autorizovaný servis. Pro většinu modelů notebooků opravovaných značek poskytujeme záruční i pozáruční servis. Aktuální možnosti pro Váš notebook můžete předem konzultovat na naší HelpDesk lince 800 111 155. 
Naši technici opraví ročně tisíce zařízení, procházejí školeními a celý náš provoz je certifikován našimi partnery i s ohledem na normu ISO 9001. Poskytujeme profesionální služby a dokážeme opravit většinu závad notebooků. 
Obrátit se na nás můžete s každou závadou. Nejčastější závady notebooků nebo požadavky na servis jsou třeba:
 • notebook padá do modré obrazovky (tzv. BSOD),
 • notebook nenačte operační systém  nebo se načítá dlouho, 
 • mobilní počítač se nezapne,
 • notebook se nenabíjí,
 • je vadný disk (HDD),
 • v notebooku je potřeba dodat SSD disk, 
 • LCD displej notebooku je prasklý nebo jinak rozbitý (nezobrazuje), případně na něm svítí bílá linka nebo body
 • je třeba rozšířit operační paměť notebooku
 • u laptopu je vadná klávesnice případně na ní vypadává klávesa
 • potřebujete opravit rozbitý kryt notebooku, nebo má poškozené panty
 • potřebujete obnovit zapomenté heslo notebooku
 • přístroj se přehřívá, je hlučný nebo má poškozený ventilátor
 • u notebooku jsou poškozené porty (USB, HDMI, LAN apod.)

S takovými i jinými závadami a požadavky na servis se na nás mohou obracet s notebooky jak pro občany (soukromé užití), tak pro firmy (podnikatelské účely).

Jak servis probíhá

Naším zájmem je maximální spokojenost a informovanost zákazníka. Při osobním předání servisní zakázky proto s Vámi náš přebírající technik projde Vaše požadavky, zaeviduje do systému popis závady nebo požadavky na servis, notebook převezme, a vydá Vám potvrzení o převzetí přístroje do opravy. Ve specializovaném pracovišti provedou technici diagnostiku závady notebooku a dle návrhu řešení stanoví cenu opravy. Tu Vám sdělíme a Vy se rozhodnete, zda za těchto podmínek chcete notebook opravit. Většinou se jedná o cenu, kterou náš přebírající technik odhadne již při převzetí zařízení do opravy.
Servis a opravy notebookůKdyž odsouhlasíte podmínky opravy, bude v nejbližší době zahájena oprava notebooku. Diagnostika je pro Vás v takovém případě zdarma. Když byste se rozhodli, že je cena opravy pro Vás již nerentabilní, nebude servisní zakázka dále realizována a Vy si notebook vyzvednete. V takovém případě je za práce na diagnostice účtována cena dle platného ceníku.
Během opravy můžete online sledovat stav opravy prostřednictvím našich webových stránek. O ukončení opravy jste informováni na mailovou adresu nebo telefonem.
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.