Další
značky
> Domů > Služby > Servisní služby > Playstation > TOP 5 her pro PlayStation®

TOP 5 her pro PlayStation®


Zajímavých počítačových her pro herní konzoli PlayStation (PS) je mnoho. Na otázku: "Které hry na PlayStation hrajete?", uživatelé jmenují především následující počítačové hry:
 
God of War 4 (pro PS 4)
Po pomstě vykonané na olympských bozích, přichází Kratos do světa severských bohů. Společně se svým synem, jemuž je učitelem, se snaží přežít ve světě severských příšer a chladu. Duch Sparty (Kratos) se snaží vychovat svého nástupce tak, aby se nedopustil stejných chyb, jakých se v minulosti dopustil on. Podaří se Kratosovi vychovat ze svého syna stejně dobrého válečníka jako je on sám? V počítačové hře dostanete vše, na co jste již v této sérii zvyklí. Krvavé bojové scény, epické souboje s bossy a skvělý příběh.
 
Uncharted 4 (pro PS 4)
S odstupem pár let od předchozího dílu se Nathan Drake rozhodne pověsit řemeslo lovce pokladů definitivně na hřebík. Když se ale do ohrožení života dostane jeho bratr, je jasné, že pro jeho záchranu bude muset podstoupit další dobrodružnou výpravu. Drake a Sam se vydají na cestu za pokladem Henryho Averyho kolem celého světa, aby objevili v lesích na Madagaskaru utopickou pirátskou kolonii.
 
The Last of Us (pro PS 3, remaster verze pro PS 4)
Počítačová hra z postapokalyptického světa, která vyniká zejména svojí atmosférou. Joel se snaží přežít v drsném světě, který byl zničen morovou ránou. Rutinu každodenního života naruší až úkol, kdy má doprovázet mladou dívku Ellie na cestě za hnutím odporu Fireflies.
 
Horizon: Zero Dawn (pro PS 4)
Hra pro PlayStation ze světa, ve kterém příroda již dávno pohltila zbytky zapomenuté civilizace a kde lidé přežívají v tlupách. Světu nyní vládnou mechaničtí tvorové neznámého původu. Dokážeš v takovém světě přežít?
 
Shadow of Colossu (pro PS2, remaster verze pro PS 4)
Přiveď dívku zpět k životu! Budeš muset porazit 16 obrovských monster, kolosů. Každých z nich má slabiny na jiném místě a ty je budeš muset odhalit. Jediným tvým vybavením bude kouzelný meč a luk. Počítačová hra je mixem hádanek, průzkumu a skákání.

Užijte si na PlayStation kouzelné zážitky z počítačových her!
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.