Další
značky
> Domů > Služby > Servisní služby > Xbox > Skvělé hry pro Xbox One

Skvělé hry pro Xbox One

Gears Of War 5

První díl této sci-fi střílečky vyšel již skoro před patnácti lety. Herní zážitek je do dnes míchán pomocí stejných přísad, které ve výsledném produktu tvoří jednoho z nejlepších zástupců third-person akcí.
Gears of war 5 nabízí příběhovou kampaň pro jednoho hráče, která patří opět k tomu nejkvalitnějšímu, co si můžete na Xboxu v tomto žánru zahrát a udržuje tak značku v odpovídající kvalitě. 
Výborná hratelnost, skvělý příběh a dech beroucí grafické zpracování, které vykresluje nehostinný a tvrdý svět, vše co od této ságy očekáváte, najdete i v pátém dílu.
Oproti předchozím dílům přibylo i pár novinek, nejzajímavější jsou asi RPG prvky, které jsou do hry aplikovány prostřednictvím robota, ze kterého se díky tomu stává pořád cennější a cennější společník.
Samozřejmostí pak je i skvělí multiplayer s bohatými možnostmi.
Těžko říci, který z dílů GoW je ten nejlepší, ale každopádně ten s číslovkou pět určitě stojí za zahrání.
 

Halo 5

Kultovní střílečka Halo je s konzolí Xbox spjata jako žádná jiná hra. 
Pátý díl série opět vyniká grafickým zpracováním, sci-fi prostředí kolem vás vypadá doslova magicky, možná se mezi akcemi zastavíte a budete jen tak pozorovat okolí a žasnout nad tím co dokázali autoři z vašeho Xboxu vymáčknout za nádheru. Mimozemské světa vám učarují.
I když je příběh poměrně lineární disponuje jednou překvapivou dějovou novinkou. Budete totiž pořádat hon Master Chiefa jehož osobní city ohrožují lidstvo. Ano, toho Master Chiefa za kterého jste v předchozích dílech hráli.
Samozřejmostí u jakékoliv hry z universa Halo jsou vozidla, zde jich je opravdu nepřeberné množství, stejně tak je tu obrovské množství zbraní, kterými můžete likvidovat své nepřátele.
Kdo rád hraje s kamarády, může si vyzkoušet jak hru více hráčů proti sobě, tak kooperativní mód.

Halo Wars 2

Jste připraveni stát se velitelem legendárních Spartanů? Strategie Halo Wars 2 vám to umožní prožít.
Povedete své armády do boje proti brutálnímu nepříteli, jednotkám Banished. Pod své velení dostanete tanky Škorpion, průzkumné vozidlo Warthog a další jednotky ze světa Halo.
Hra je přizpůsobena pro hraní na Xboxovém ovladači kompletně svým designem. Základny můžete stavět vždy pouze kolem centrálních budov. Skupiny jednotek vybíráte pomocí směrového kříže.
Boj funguje na jednoduchém téměř vždy platícím principu. Jednotky pěchoty jsou účinné proti těm leteckým, letecké proti těm pozemním a pozemní proti pěchotě.
Hra má zkrátka jednoduché principy fungování, ale dohromady to funguje naprosto parádně.
Na klávesnici a myš, na kterou jste možná zvyklí z PC si nejspíš ani nevzpomenete.
Vedle zajímavé kampaně s novým příběhem vás čekají kooperatívní i soutěžní módy pro více hráčů.
Halo Wars 2 jsou skvělou strategií, kterou by žádný milovník tohoto žánru neměl minout. Co potěší je fakt, že si ji zahrajete na Xboxu, který je přeci jen primárně určen spíše pro jiné žánry, než jsou strategie.

Forza Horizon 4

Pokud jste milovníci autíček a rádi závodíte, série Forza vás určitě nadchne. Jde o jednu z nejlepších závodních sérií na Xbox vůbec. Série Forza je rozdělena na závodní simulátor Motorsport a arkádový Horizon. Pro Xbox One jsou to konkrétně Forza Horizon 2, Forza Horizon 3 a Forza Horizon 4.
Každý díl této série patřil ve své době k úplné špičce a to jak po stránce hratelnosti, tak grafiky.
Čtvrtý díl nepřináší zásadní novinky a v případě této hry je to vlastně to co hráči chtějí.
Prostředí je stylizované do zelené Anglie a nově se ve hře mění roční období. I když do hratelnosti tato novinka zásadně nezasahuje, například zkratka přes zamrzlé jezero potěší. Díky grafickým změnám prostředí hra nevypadá jednotvárně a hráči jsou předkládány nové a nové obrazy. Například takový podzim je prostě úchvatný.
Pokud máte rádi arkádové závody s pestrým prostředím a špičkovou grafikou. Moc jiných alternativ pro Xbox one nenajdete. Forza Horizon 4 je prostě parádní záležitost.

Forza Motorsport 7

Hra pro hardcore Xboxové závodníky. Forza Motorsport 7 chyby neodpouští a snaží se vozidlům dávat co nejrealističtější model chování, fyzika zde je opravdu na vysoké úrovni.  
Motorsport se zaměřuje na jiné cílové hráče než výše zmíněný Horizon, díky tomu je herní zážitek poměrně jiný je to takový vážnější způsob závodění.
Hra nabízí přes 700 licencovaných vozů. Prohánět se budete moci na 32 okruzích včetně Prahy s Karlovým mostem a kyvadlem. Užijete se dynamické změny počasí i denní doby. 
Než dohrajete kariéru, připravte si alespoň 50 hodin volného času. K tomu si připočtěte ještě možnost závodění online s až 24 dalšími hráči a herní doba se díky tomu určitě zase o něco natáhne.
Nováčci se nemusí zas tak bát vyšší obtížnosti oproti arkádovému závodění. Hra nabízí možnost zapnutí asistencí, díky nimž se stává lehčí.
Pokud si chcete vyzkoušet vaše schopnosti Xboxového jezdce, Forza Motorsport 7 je prověří dokonale.
Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našich webových stránek. Pokud budete nadále prohlížet naše stránky, předpokládáme, že s použitím cookies souhlasíte.